El kalitesinde 5 dakikada çiğ köfte yapmak ister misiniz ?
Tarih: 21.02.2015 Saat: 23:55
Konu: MAKiNA


25 çeşit yemek hazırlayabileceğiniz Şahveli zırk kıyma makinesi sizlerin hizmetine sunarız.

çapraz dönüşlü bıçak teknolojisi sayesinde,

ADANA KEBAB KIYMASI
ÇİĞ KÖFTE
LAHMACUN İÇİ
HAMUR YOGURMA
FISTIK ÇEKME

artık çok kolay ve zahmetsiz.


Neden Şahveli Makine ?

25 yıldır kalite ve güveni bir politika bildik ve bu yoldan asla şaşmadık. Biz ticareti dost muhabbetine çeviriyoruz. Bizimle iken içiniz rahat, gönlünüz ferah olsun…

Ne Tür Makineler Üretiyor sunuz ?

Firmamız ağırlıklı olarak Zırh Kıyma Makinesi üretmektedir. Bunun dışında

Katı Gıda Ufalama makinesi, Soğan Sebze çekme Makinesi, Yuvarlamatik, Hamur Açma Makinesi üretimide yapmaktadır.

Makinelerinizin Kullanım Alanları Nerelerdir ?

Kebapçılar ,Kasaplar, Et market zincileri,Yemek Fabrikaları,Oteller,Tatil,Köyleri,Turistik tesisler,Restoranlar,Pastaneler,Lahmacun salonları,Çiğ köfte salonları,Salçacılar,Ordu evleri,Çiğ köfteciler,Dünya mutfağı restoranlar

Neden Zırh Kıyması ?

Tarih boyunca ustalar yemeklerine lezzet verirken hiçbir zorluktan çekinmediler. İşlerinde o kadar iyi diler ki, onları yoran terleten zırh bıçakları ile saatlerce eti kıyma haline getirmek için uğraştılar çünkü lezzet onlar için bir onurdu. Bu yöntem ile etin öz suyu kaybolmuyor, ette küçülmeler olmuyor ve de et lezzetinden hiçbir zaman taviz vermiyordu. Hızla artan insan sayısı, yoğun iş temposu nedeni ile ustalar insanlara yemek yetiştirme konusunda sıkıntı çekmeye başladılar. Zırh bıçağı ile yapılan kıymalar çok zaman alıyor aynı zamanda ustaların fazla yorulmasına sebep oluyordu. ŞAHVELİ MAKİNE olarak bu kültür mirasını yok etmemek ve de aynı lezzet ve kalitede kıyma elde etmek için mükemmel bir makine geliştirdik. Bu makine hem geleneksel zırh kıyma yöntemini koruyor hem de etin öz suyundan ve lezzetinden en ufak bir taviz vermiyor.

Sizin Firmanızdan Başka Bu Makineleri Üreten Var mı ?

Hayır yok ! Makinelerimizin hepsi patentli olup Ar-Ge’den tasarıma, tasarımdan montaja kadar her şeyi ile firmamıza aittir.Ürünlerinizi Nasıl Satın Alabilirim ?

Türkiye’nin ve dünyanın her yerine bir telefon kadar yakınız. +90 342 230 05 90 numaralı telefondan bize ulaşarak veya satis@sahveli.com adresine e-posta göndererek istemiş olduğunuz ürün ve ürünlerinizi satın alabilirsiniz.Ürünleriniz Avrupa Birliği Standartlarına Uygun Mudur ?

Ürünlerimiz ilgili AB direktiflerine ve elektrik güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir. Kalite kontrolü yapılmış ve standartlara uygun olarak tesisimizde üretilmektedir.Ürünleriniz CE belgesine Sahip midir ?

Ürünlerimiz CE belgesine sahiptir. Bu belgeleri web sayfamızda sertifikalar bölümünde bulabilirsiniz.

Yurt Dışına Satışı yapıyor musunuz ?

Evet yapıyoruz. Tek bir makine dahi istenildiği takdirde dünyanın her yerine makine sevkiyatı yapıyoruz. Arzu edilen taşıma yöntemi( hava, kara, deniz yolları ) müşteri tarafında seçilmektedir.

Ürünlerinizin Garanti Süresi Kaç yıldır ?

Ürünlerimiz 2 Yıl garantilidir. Ayrıca 10 yıl yedek parça bulundurma garantisi vermekteyiz.

Bu haberin geldigi yer: TÜRKATLAS
http://www.turkatlas.com

Bu haber icin adres:
http://www.turkatlas.com/modules.php?name=News&file=article&sid=5001